Vedoucí směny k zaškolení - Quadrio Národní třída OC QUADRIO

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

OC QUADRIO

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

160 - 175 Kč za hodinu

Značka:

QUASUP

Firma:

DELMART s.r.o.

Požadavky

* příjemné a milé vystupování k zákazníkům i kolegům
* zodpovědnost
* zkušenosti se samostatnou prací na prodejně
* zkušenosti z maloobchodu, oceníme zkušenosti přímo z potravin
* zájem o dlouhodobou spolupráci
* na pozici se mohou hlásit šikovné prodavačky, nejde o vedení velkého týmu

Náplň práce

* otevření/zavření prodejny, počítání pokladen a odvod tržby
* práce na PC v interním programu, mailová komunikace
* práce s kolegy - zaškolení nováčků, kontrola dodržování standardů
* práce se zbožím – příjem zboží, doplňování, kontrola kvality, inventury, kontrola trvanlivosti, zavádění promoakcí
* obsluha zákazníků na pokladně
* inventury

Nabízíme

* zaškolení
* čtvrtletní bonusy
* směny dle dohody (ranní, odpolední, občas mezisměna)
* sleva 30% na produkty supermarketu i bistra
* příspěvek na svačiny cca 1200,- Kč/měsíc
* možnost kariérního růstu - pozice vedoucí supermarketu
* občerstvení na pracovišti (káva, čaj a občas nějaká sladkost)
* pěkné pracovní prostředí s kvalitními produkty
* milý šéf s osobním přístupem
* dovolená navíc po odpracování celého kalendářního roku ve výši 1 dne za každý rok, do max. výše 5 dní

Poznámka

STAČÍ POSLAT STRUČNÝ ŽIVOTOPIS A VEDOUCÍ SUPERMARKETU VÁM ŘEKNE VÍC!

Kontaktní osoba:
Alena Ciprová