Obchodní ředitel-ka - dobrá firma, dobrý plat + auto Zlínský kraj

Aktualizováno:

8. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1486798-1

Zařazeno na pozici:

Obchodní ředitel Zlín

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* Vyšší nebo VŠ vzdělání
* Obor zdravotnictví, farmacie
* Úspěšná praxe na obchodní pozici se schopností být vzorem, být lídrem
* Vaše komunikační dovednosti jsou klíčové pro úspěch v této roli
* Znalost anglického jazyka - schopnost fungovat v obchodní sféře
* Aktivní, tvořivý přístup
* Řidičský průkaz skupiny B - cestování a schůzky s klienty - ČR

Náplň práce

* Budete navazovat a udržovat vztahy s našimi stávajícími i potenciálními klienty v ČR. Vaše schopnost naslouchat a reagovat na jejich potřeby je klíčová
* Zajistíte, aby naši klienti byli spokojeni a cítili se podporováni. Budete řešit jejich dotazy, problémy a požadavky
* Budete hlavou našeho týmu obchodníků, se společným cílem vést a rozvíjet naše obchodní kontakty, spolu s dosahováním cílů
* Budete spolupracovat napříč firmou tak, aby se společné dílo dařilo

Nabízíme

* Záleží nám na kvalitě produktů, které svým klientům nabízíme, pracovitému manažerovi nabízíme stabilní i zajímavou práci
* Motivující platové ohodnocení + auto
* 25 dnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba
* Příjemné pracovní prostředí
* Pracovní místo ve Zlínském kraji
* Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců
* Spolupracujeme jako kolektiv a podporujeme se navzájem

Kontaktní osoba:
Petra Trunkátová
Tel: +420 737 288 250