Montážní dělnící výrobků Z kovů, Kontakt: telefonicky či e-mailem. Hostomice

Aktualizováno:

7. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hostomice

Nabízený plat:

18900 Kč

Značka:

27258400778

Firma:

Hannybal s.r.o.

Náplň práce

Nutný dobrý zdravotní stav, fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkýmií břemeny. Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, pracovitost, bezhúhonnost, znalost ukrajinského jazyka vítána, ale není podmínkou. Kontakt telefonicky 727970822 či e-mailem: hannybalsro@seznam.cz.

Podobné nabídky práce

Výrobní dělníci | 1 nebo 2 směny | od 30.000 Kč

dnes Příbram Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
30000 - 33000 Kč za měsíc

Obráběč kovů - frézař, soustružník (M/Ž)

před týdnem Bořanovice ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
35000 - 43000 Kč za měsíc

CNC obráběč kovů – mzda až 60 000 Kč, ubytování

dnes Zruč nad Sázavou ManpowerGroup s.r.o.

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

aktivní nabídka Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Elektrikář (Elektromontér)

před 4 dny Hořovice TEDOM a.s.

Kontrolor - elektro

před 4 dny Hořovice TEDOM a.s.

Vrátný Žebrák

před týdnem Žebrák Agentura PANCÉŘ s.r.o.
125 - 135 Kč za hodinu

Svářeč

před týdnem Hořovice TEDOM a.s.

Ostraha-Billa-Beroun

aktivní nabídka Beroun PK Holding s.r.o
S ubytováním

Hledáme operátory výroby • svoz zdarma ze širokého okolí

před týdnem Žebrák LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Hannybal s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vasyl Vovchok
Tel: 702 087 408
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.