Vedoucí gastroprovozu Humpolec

Aktualizováno:

7. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Humpolec

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč

Značka:

28126920736

Firma:

TURBO PIZZA, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Rozrůstající se síť poboček TURBO PIZZA hledá pro svou pobočku vedoucího provozu.

Náplň práce provozního vedoucího: vedení celého týmu pobočky a být jeho součástí, dohled nad provozem, který musí skvěle fungovat, zodpovědnost za kvalitu našich produktů a služeb, kontrola a objednávání surovin, plánování docházky zaměstnanců, spolupráce s pobočkami v jiných městech, denní telefonická a emailová komunikace s vedením, organizace a motivace týmu, školení nových zaměstnanců, trénink stávajících zaměstnanců a hodnocení jejich práce, odpovědnost při řešení reklamací a nestandardních událostí, kontroling a následný reporting vedení.

Požadujeme: zkušenost z pizzerie nebo gastronomie na jakékoliv pozici výhodou, zkušenost s vedením týmu, pozitivní přístup k manuální práci, zodpovědnost za svěřené věci, aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.

Nabízíme: profesní růst a osobní rozvoj, keriérní postup na manažera, podíl na tržbách a ziskovosti pobočky, týmové zábavní aktivity.