Kuchař/ka - PP zkrácený, DPP/DPČ Nový Hrozenkov

Aktualizováno:

9. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Hrozenkov

Nabízený plat:

150 Kč

Značka:

26753620732

Firma:

Radek Dvořák

Náplň práce

KUCHAŘ/KA - PP zkrácený, DPP/DPČ
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Samostatný kuchař/ka.
NABÍZÍME:V rámci turnusu, firemní stravování a ubytování zdarma.
Případně nabízíme možnost práce na hlavní pracovní poměr. Vše dle domluvy se zaměstnavatelem.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, pan Radek Dvořák tel.: 603 540 614, nebo emailem na adresu: radekdvorak2@seznam.cz
Ov.tel.: 8.4.