Obchodní koncipient/ka Rakovník

Aktualizováno:

6. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rakovník

Nabízený plat:

21300 - 35000 Kč

Značka:

26797280723

Firma:

Ing. Miroslav Veverka

Náplň práce

Požadujeme: komunikační schopnosti, práci v týmu, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: možnost odborného růstu, motivující finanční ohodnocení, možnost školení a profi zázemí
včetně nejmodernějších software nástrojů, možnost zkráceného úvazku. Místo výkonu práce: Rakovník +
střední Čechy.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: v případě zájmu posílejte životopisy na e-mail
miroslav.veverka@fincentrum.com

Podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

aktivní nabídka Kladno JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Obchodní referent - elektro (m/ž)

aktivní nabídka Příbram Randstad HR Solutions s.r.o.

Obchodní referent / referentka - prodejce

aktivní nabídka Komárov u Hořovic (pracovní cesty i letecky po cel JOBSYSTEM s.r.o.

Obchodní konzultant / BIO obalový materiál (až 60.000 Kč) #2197

aktivní nabídka Beroun Jobs Contact Personal, s.r.o.,
40000 - 60000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce pro obchod s elektrickými koloběžkami (m/ž)

včera prodejna Praha 4-Michle (výjezdy Praza a Středočes JOBSYSTEM s.r.o.

Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce

před týdnem Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
33000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Všeobecná sestra do domácí péče (zkušenosti s dialýzou)

aktivní nabídka Rakovník CRI ameba.eu, s.r.o.

Operátor/ka s VZV - 2 směny

před týdnem Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výrobní linky

před týdnem Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Ing. Miroslav Veverka

Kontaktní osoba:
Miroslav Veverka
Tel: 725605506
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.