Provozní elektromechanik Nové Strašecí

Aktualizováno:

6. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Strašecí

Nabízený plat:

21300 - 25000 Kč

Značka:

27608160759

Firma:

České lupkové závody, a.s.

Náplň práce

Pracovní smlouva na jeden rok, poté na dobu neurčitou.
Vyhláška ,,50" výhodou, ne podmínkou. Po zaučení práce v nepřetržitém provozu.
Nabízíme: náborový příspěvek 30.000 Kč,- (závazek na 3 roky), 25 dní dovolené, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně (6:00-14:00 hod.), tel. 313332207 nebo e-mailem lauberova@cluz.cz

Podobné nabídky práce

Provozní elektrikář, Rudná u Prahy (104-2024)

před 4 dny Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Elektromechanik

před 2 dny Mělník SEAL Communication s.r.o.
30000 - 50000 Kč za měsíc S ubytováním

Absolvent elektromechanik (32.000 - 35.000 KČ)

před 4 dny Praha-západ Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Elektromechanik (se zkušenostmi v oboru)

dnes Příbram I SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 - 35000 Kč za měsíc

Údržbář elektromechanik, mzda 50.000-62.000 Kč, 12 směny

před 3 dny Dobříš ManpowerGroup s.r.o.

Elektromechanik údržby/ náborový příspěvek

před 3 dny Kolín HR Direct s.r.o.

Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce

před týdnem Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
33000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Všeobecná sestra do domácí péče (zkušenosti s dialýzou)

před týdnem Rakovník CRI ameba.eu, s.r.o.

Operátor/ka s VZV - 2 směny

před týdnem Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výrobní linky

před týdnem Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

České lupkové závody, a.s.

Kontaktní osoba:
Irena Lauberová
Tel: 313332207
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.