Zámečník, svářeč Lubná

Aktualizováno:

6. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Lubná

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

28160280782

Firma:

Jindřich Pergler

Požadavky

Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Náplň práce

Kovovýroba Jindřich Pergler je velice dobře zavedenou společností s historií od roku 1989.
Do malého a stálého kolektivu hledáme zámečníka, který se nebojí improvizovat, se sklonem k samostatné práci.
Náplň práce je nestereotypní, nejedná se o sériovou výrobu, v náplni práce převažují zakázkové práce v sídle společnosti.
Svým zaměstnancům nabízíme výborné pracovní zázemí, flexibilní pracovní dobu s prozaměstnaneckým přístupem (jedná se jen a pouze o domluvu mezi zaměstnancem a majitelem společnosti Jindřichem Perglerem).
Požadujeme zkoušky svařování CO2.
Zaměstnanecké výhody: pracovní poměr na dobu neurčitou, neustálá sebevzdělání a rozvoje v rámci společnosti, pravidelný plat, letní a vánoční mzdové bonusy.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777708070, e-mail: marcel.pergler@pinie.cz nebo osobně na provozovně.