Pracovníci odborného zacházení ve vězeňství - psycholog Oráčov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Oráčov

Nabízený plat:

33650 - 46520 Kč

Značka:

28663600784

Firma:

Vězeňská služba České republiky

Náplň práce

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, jednooborová psychologie podmínkou.
Dobu určitou lze sjednat po roce na dobu neurčitou. Rozpětí finančního ohodnocení v závislosti na praxi. Neposkytujeme ubytování.
Nabízíme: 240 hodin dovolené za kalendářní rok + 5 dní indispozičního volna, příspěvky na rekreaci, kulturu, sport, další volnočasové aktivity, stravu atd.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313593233, 313593128, 602786145 (Po-Pá, 7:00-14:30 hod.) nebo e-mailem 26personalnioddeleni@vez.ora.justice.cz