Prodavač/prodavačka Rokycany

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Nabízený plat:

127 Kč

Značka:

29150340770

Firma:

Ladislav Frídel

Náplň práce

Požadujeme: praxe výhodou, není podmínkou, komunikativnost, vstřícnost, organizační schopnosti, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Životopis zašlete na email: pekarna.fridel@seznam.cz

Podobné nabídky práce

Prodavač/ka

dnes Hartmanice Západočeské konzumní družstvo Sušice
10400 - 11400 Kč za měsíc

Prodavač/ka-pokladní

před týdnem Železná Ruda Západočeské konzumní družstvo Sušice
25000 - 27000 Kč za měsíc

Prodavač/ka-pokladní + ZV

včera Měčín Západočeské konzumní družstvo Sušice
22000 - 24000 Kč za měsíc

Brigáda na pozici Prodavač/ka ve Stodu

před 5 dny Stod Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Elektro - junior (vhodné pro absolventy)

před týdnem Rokycany DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Technik laboratoře

aktivní nabídka Rokycany DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Manažer výroby

Seřizovač - moderní robotické pracoviště

Směnový mistr

před 5 dny Rokycany Grafton Recruitment s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Monika Frídelová
Tel: 774 799 303 ( Po-Pá

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.