Kuchař / kuchařka Žďár nad Metují

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Metují

Nabízený plat:

33000 Kč

Značka:

27043900798

Firma:

Jiří Prouza

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení, turnusové služby.

Požadavky: vyučení v oboru.

Kontakt telefonicky - pan Prouza Jiří, tel.: 606 652 124.

Podobné nabídky práce

Kuchař / kuchařka hotových pokrmů Restaurant Lemur

před týdnem Dvůr Králové nad Labem JOBSYSTEM s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Kuchař / kuchařka a´la carte Restaurant Safari pivovar

Kuchař/kuchařka v hotelech Savoy a Soyka ve Špindlerově Mlýně

před týdnem Špindlerův Mlýn CRI ameba.eu, s.r.o.
S ubytováním

Kuchař / ka ve stravovacím provozu Vitesco

aktivní nabídka Trutnov GTH catering a.s.
27000 Kč za měsíc

Pomocný/á kuchař/ka stravovacího provozu Městské nemocnice

před týdnem Dvůr Králové nad Labem GTH catering a.s.
19500 Kč za měsíc

Policista/Policistka v Královéhradeckém kraji

před týdnem Náchod Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Pracovník/nice controllingu

před 2 dny Broumov Personal Náchod

Elektro - inženýr/vývojář

před 2 dny Hronov Personal Náchod

Vedoucí nákupu

Technik-specialista/tka - ekolog

před 2 dny Náchod Personal Náchod

Název firmy

Jiří Prouza

Kontaktní osoba:
Jiří Prouza
Tel: 606 652 124

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.