Učitel / učitelka na 1. stupni ZŠ Náchod

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Náchod

Nabízený plat:

32820 - 42780 Kč

Značka:

27485660720

Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod

Požadavky

Jiné

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), plný pracovní úvazek.
Místo výkonu práce: NÁCHOD, Raisova 677 nebo JAROMĚŘ - Josefov, Komenského 392.

Požadavky: rozšiřující studium speciální pedagogiky pro učitele.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, práce s menšími třídními kolektivy, příplatek za vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: ivo.feistauer@zsjzemana.cz