Strážný / strážná

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Náchod

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

14357670729

Firma:

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC

Náplň práce

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný/-á na pracoviště do Náchoda a Velkého Poříčí.
Pracovněprávní vztah: pracovní poměr (plný či zkrácený pracovní úvazek) nebo dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Směnnost: nepřetržitý provoz, 12hodinové směny (denní i noční).
Zaměstnání je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.

Požadavky: profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /zaměstnavatel Vám pomůže s jeho získáním/; trestní bezúhonnost; komunikativnost, základní znalost PC; věk min. 18 let.

Zaměstnavatel nabízí: stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, příjemný kolektiv.

Kontakt - Ing. Slavíková Ivana, tel.: +420 724 793 669, e-mail: ivana.slavikova@cz.g4s.com (zaslání životopisu).