Finanční specialista / finanční specialistka Jaroměř

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jaroměř

Nabízený plat:

25000 - 80000 Kč

Značka:

27401420779

Firma:

PM Jaroměř s.r.o.

Náplň práce

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohoda o provedení práce. Plný pracovní úvazek, pružná pracovní doba.
Pozice jsou vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky.

Požadavky: věk min. 18 let, SŠ vzdělání s maturitou, bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie.

Kontakt- paní Valigurská Anežka, tel.: 736 465 639, e-mail: pm.jaromer@partners.cz (pro zaslání životopisu).