Specialista udržitelnosti (ESG) v divizi korporátního bankovnictví Praha

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

448994

Firma:

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Požadavky

O čem to bude?

Oblast udržitelnosti získává na stále větší pozornosti a stává se jedním z důležitých témat, které bude ovlivňovat budoucnost firem i evropského bankovnictví. Na pozici specialisty udržitelnosti budeš mít možnost zapojit se přímo do centra dění v rámci divize korporátního bankovnictví. Spolupráce při definování obchodní strategie v oblasti udržitelnosti, poradenství firemním klientům napříč sektory a celou Českou republikou a Slovenskem, podpora obchodní sítě při zavádění principů udržitelnosti do interních procesů a nástrojů, spolupráce na lokálních i skupinových projektech a různých obchodních iniciativách. To jsou příklady konkrétních aktivit na kterých budeš mít možnost se podílet v rámci našeho rozvíjejícího se ESG týmu.

Náplň práce:

   •  Poradenství v oblasti udržitelnosti pro firemní klienty a korporátní obchodní síť a s tím spojené pracovní cesty po celé České republce ale i Slovensku
   •  Zapojení do lokálních i skupinových projektů a iniciativ v oblasti ESG
   •  Příprava podkladů na odborné konference, školení a webináře
   •  Spolupráce při zavádění a úpravě procesů, nástrojů a reportingu
   •  Podpora celého procesu udržitelnosti v rámci divize korporátního bankovnictví a další aktivity v oblasti udržitelnosti, vycházející ze strategie společnosti a aktuálních potřeb
   •  Monitoring externích informací a novinek v tématu ESG na české i evropské úrovni

Požadavky:

   •  Dokončené VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
   •  Velmi dobrá znalost angličtiny (pro přípravu prezentací i aktivní zapojení na schůzkách v AJ)
   •  Zájem o téma udržitelnosti
   •  Zkušenosti v oblasti bankovnictví a/nebo udržitelnosti výhodou
   •  Znalost MS Excel a práce s daty – základní funkce, kontingenční tabulky
   •  Odvaha učit se novým věcem, proaktivní přístup, schopnost přizpůsobit se novým trendům
   •  Dobré komunikační dovednosti a chuť komunikovat v rámci banky i s externími klienty
   •  Velká flexibilita - budete navštěvovat klienty po celé republice

Co ti nabídneme:

PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA

   •  Narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené
   •  20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
   •  Oběd u nás platí ze 100% zaměstnavatel v částce 145 CZK/ den prostřednictvím stravenkové karty.
   •  Slevy u firemních partnerů
   •  A můžete se těšin na skvělou italskou kávu v našich kancelářích :)
SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni

NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (mentoring i koučování). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.

JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (sportovní hry i Vánoční večírek)

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková