*Servisní technik/čka Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

50000 Kč

Značka:

28694660766

Firma:

NTSUP s.r.o.

Náplň práce

Co od vás očekáváme:
o Zájem o servis a údržbou digitální techniky či domácích spotřebičů.
o Schopnost diagnostikovat a řešit technické problémy.
o Schopnost komunikovat po chatu s klienty ohledně servisních případů.
o Šikovné ruce, zájem o práci, chuť učit se novým věcem.
o Organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Co vám nabízíme:
o Stabilní zaměstnání v moderním areálu.
o Možnost profesního rozvoje a školení.
o Dobré finanční ohodnocení a firemní benefity.
o Přátelské pracovní prostředí.
o Pitní režim a kávovar na pracovišti.

První kontakt - životopis e-mailem nebo telefonicky 7-15:30;