Pracovníci ostrahy LC lidl - logistické centrum / sklad (vrátnice) Cerhovice

Aktualizováno:

5. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Cerhovice

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

28812260753

Firma:

Protektia s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR, evidence kamiónů, ranní a noční až 12-ti hod. směny. Práce s tabletem.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, pomoc při zajištění certifikátu strážného, zaškolení. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.