Svářeč Supíkovice

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Supíkovice

Nabízený plat:

25560 Kč

Značka:

27352860736

Firma:

ELKOPLAST CZ, s.r.o.

Náplň práce

ZK + PKZ (Zaměstnanecká karta + Program kvalifikovaný zaměstnanec) CZ-ISCO 72121 Svářeč
AKTUALIZACE 3.1.2024
První kontakt písemný
PRACOVNÍ DOBA:
- 06:00 - 14:30 hod.
POŽADUJEME:
- vzdělání v oboru výhodou
- předchozí zkušenosti se svařováním v délce min. 2 let podmínkou
- zodpovědnost, samostatnost, manuální zručenost, znalost svařování (poloautomat,
metoda 135 MIG/MAG) a čtení výkresové dokumentace
- výborný zdravotní stav - práce s břemeny těžšími než 25 kg
- někdy nutnost přesčasové práce, popř. práce o víkendech
NABÍZÍME:
- možnost kombinace časové a úkolové mzdy
- jednosměnný provoz