Prodavač / prodavačka Broumov

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Broumov

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

9850 - 15975 Kč

Značka:

27781240769

Firma:

Damipa Baby s.r.o.

Náplň práce

Prodavač / prodavačka v prodejně kojeneckého a dětského textilu.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený pracovní úvazek 20 - 30 hod./týden., dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.
Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Požadavky: spolehlivost, soběstačnost, flexibilita, zodpovědnost.

Kontakt: Adamírová Dagmar, e-mail: dagmar.adamirova@email.cz nebo osobně na adrese provozovny - U Dolní brány 61, Broumov.