Směnárník / směnárnice (podmínkou praxe s hotovostí) Náchod

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Náchod

Nabízený plat:

25000 - 28000 Kč

Značka:

28856660757

Firma:

CP-service, a. s.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

SMĚNÁRNÍK/SMĚNÁRNICE - práce ve směnárně spojená s výběrem elektronického mýta ČR na hraničním přechodu Náchod.
Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohoda o provedení práce, nepřetržitý provoz.

Požadavky: podmínkou je praxe s penězi - valutami na pokladně, v bance, směnárně, na poště apod., řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, finanční a trestní bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, velkou výhodou je kurz ČNB na rozpoznání padělků.

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, prémie.

Kontakt - Ing. Zborovský Petr, tel.: +420 777 775 880, e-mail: zborovsky@cpservice.cz (pro zaslání životopisu).