Operátor v čokoládovém světě (31 000 – 38 000 Kč / měs.) Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

31000 - 38000 Kč za měsíc

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• ochotu pracovat ve 12 h směnném provozu v režimu krátký a dlouhý týden
• aktivní a zodpovědný přístup

Náplň práce

• kompletní obsluhu výrobního stroje, což zahrnuje nejen jeho obsluhu, ale také manipulaci s těžkými břemeny
• zpracování prvotních surovin, které slouží ke vzniku čokolády, čokoládových náplní či polev
• finalizaci produktu
• průběžnou kontrolu kvality produktu při jejím vzniku
• vyhotovení výrobních protokolů

Nabízíme

• práce na HPP na dobu neurčitou v přátelském kolektivu stabilní české společnosti
• 5 týdnů dovolené
• příplatky za směnný provoz
• měsíční prémie podle zapracování a výkonů
• MultiSport karta
• stravenkový paušál a další

Poznámka

Neváhejte nás kontaktovat, zašlete nám své CV a poté se setkáme společně u osobního pohovoru.
Pro více info volejte: Lucie Hradecká, tel: 735 799 242

Kontaktní osoba:
Ilona Goby
Mobil: +420 606 374 861