️ Konzultant zákaznického servisu ️

Aktualizováno:

4. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Karlovy Vary

Nabízený plat:

41000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A10539

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* plynulá angličtina a němčina pro denní komunikaci (oba jazyky min. úroveň B2)
* Schopnost efektivní komunikace se zákazníky
* Pro home office kabelové připojení přes internet

Náplň práce

Hledáme specialisty zákaznického servisu!
Umíte dobře komunikovat německy i anglicky?
Máte po škole a hledáte práci, kde můžete využít své jazykové znalosti?
Pokud oceníte možnost pracovat z pohodlí domova a plánovat si směny podle sebe, neváhejte zareagovat!
Máme pro Vás skvělou příležitost!

A co tedy budou Vaše klíčové odpovědnosti?
* efektivní řešení zákaznických dotazů a problémů
* plynulá komunikace v angličtině a němčině
* spolupráce s týmem v dynamickém prostředí
* komunikace se zákazníky přes telefon, e-mail a chat

Nabízíme

* stravenky
* kartu Benefit
* slevy na letenky
* Multisportka
* příspěvek na jazykové kurzy
* a mnoho dalšího...

Kontaktní osoba:
Marija Johanová
Tel: +420 720 056 426