Lékař,- ka terénní domácí hospicové péče Pelhřimov

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pelhřimov

Nabízený plat:

58300 Kč

Značka:

27136220742

Firma:

Charita Pelhřimov

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Požadujeme: odbornou způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb., dokončené odborné vzdělání, časovou flexibilitu - práce v režimu 24/7 včetně pohotovostí, samostatnost.

Nabízíme: DPČ nebo DPP, nástup dle dohody, možnost dalšího vzdělávání a seberealizace, zázemí stabilní organizace, příjemný kolektiv a práce v multidisciplinárním týmu.

Nabízíme také možnost podívat se nezávazně na průběh služby přímo v terénu s jedním z lékařů a zdravotní sestrou hospicového týmu.

Přihlášku a stručný životopis zasílejte na e-mail: personalista@pelhrimov.charita.cz
Informace poskytneme na telefonu 601568699 (Edrová J. - vedoucí služby DHP).