Technik pro instalace internetových přípojek Humpolec

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Humpolec

Nabízený plat:

25000 - 45000 Kč

Značka:

22520960742

Firma:

Metropolitní síť Humpolec s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Požadujeme: SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, ŘP sk. B, příjemné asertivní vystupování, orientace v oblasti informačních technologií, základní znalost elektrotechniky a elektroniky, znalost MS Office, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k řešení problémů, manuální zručnost.
Náplň práce: instalace internetových přípojek (optické a bezdrátové sítě), případné provádění servisních úkonů u koncových zákazníků a vedení evidence či administrativy s tímto spojené.
Nabízíme: Propracovaný systém prvotního zaškolení, moderně vybavené kancelářské prostory, zázemí stabilní a prosperující firmy, slevy na nákup zboží z eshop.metropolitka.cz, služeb IPTV, neomezené připojení k internetu od metropolitka.cz zdarma, know-how a zkušenosti, které posunou Vaše CV na vyšší level, 3 dny sick days, přípravu na dopravu, stravenkový paušál, káva na pracovišti zdarma a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů.
CV zasílejta na uvedenou e-mailovou adresu.