Svářeč Bruntál

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Bruntál

Nabízený plat:

25560 Kč

Značka:

27350240766

Firma:

ELKOPLAST CZ, s.r.o.

Náplň práce

Primárním místem výkonu práce je Bruntál, zaměstnavatel má i provozovnu v Chomutově, která se nyní rozjíždí, pracovníci budou dle aktuálních výrobních potřeb nepravidelně přejíždět mezi oběma provozovnami. Místem výkonu práce budou tedy obě provozovny. Vzdělání v oboru výhodou, předchozí zkušenosti se svařováním nezbytné. Nutná zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, znalost svařovaní (poloautomat, metoda 135 MIG/MAG) a čtení výkresové dokumentace. Velmi důležitý je výborný zdravotní stav - práce s břemeny těžšími než 25 kg. Možná kombinace časové a úkolové mzdy. Někdy nutnost přesčasové práce, popř. práce o víkendech. Jednosměnný provoz, standardní pracovní doba 06:00 - 14:30 hod. Zájemci se hlásí panu Janíčkovi.