Brusič/ka Poběžovice u Holic

Aktualizováno:

5. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Poběžovice u Holic

Nabízený plat:

27000 - 35000 Kč

Značka:

29058560728

Firma:

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK

Náplň práce

Nástup dle dohody.
Seřizování a obsluha brousícího stroje. Strojní a ruční broušení a leštění kovů, průběžná kontrola výrobků. Výměna i kontrola nástrojů a s tím spojená údržba. Čtení technické dokumentace a její využití v praxi. Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků.
Požadujeme: zkušenosti ve strojírenské výrobě, popřípadě vyučen v oboru, znalost čtení technické dokumentace, znalost práce s technickými měřidly, samostatnost, manuální zručnost a bystrý úsudek výhodou. Spolehlivost a smysl pro detail. Udržování čistoty a pořádku ve velmi čistém pracovním prostředí.
Práce v jednosměnném provozu, žádné noční směny, pracovní doba 7:00 - 15:30.
Nabízíme práci ve stabilní, prosperující a moderní české firmě, která se zabývá výrobou brzdových komponentů. Práce v přátelském kolektivu, v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohodnocením s možností každoročního růstu
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (pracovní dny, 08:00 - 16:00) nebo osobně.