Strojírenský kovodělník Bruntál

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bruntál

Nabízený plat:

25560 Kč

Značka:

25308460703

Firma:

ELKOPLAST CZ, s.r.o.

Náplň práce

Primárním místem výkonu práce je Bruntál a zaměstnanci budou nepravidelně přejíždět mezi provozovnami dle aktuální výrobní situace. Místem výkonu práce tedy budou obě místa. Vzdělání v oboru výhodou, předchozí zkušenosti z obdobné kovovýroby (výroba ocelových kontejnerů - zejm. práce s bruskou, pilkou, ohýbačkou, popř. i svářečkou) výhodou, nutná zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost a znalost kovodělnických prací. Velmi důležitý je výborný zdravotní stav - práce s břemeny těžšími než 25 kg. Možná kombinace časové a úkolové mzdy. Někdy nutnost přesčasové práce, popř. práce o víkendech.
Zaměstnanecké výhody: Prémie, příspěvek na stravování, firemní oblečení.
Hlásit se na e-mail ivana.krejci@elkoplast.cz nebo na tel. č. 775 295 308