Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/ka Uherské Hradiště

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Uherské Hradiště

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

28982100769

Firma:

PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Požadujeme: absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách (možnost kurz zahájit nejpozději do 18 měsíců od nástupu) nebo SŠ vzdělání v oboru, ŘP "B"- aktivní řidič, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost vykonávat danou práci.
Očekáváme: motivace pracovat s cílovou skupinou služby - senioři a zdravotně postižení, výhodou zkušenosti v sociálních službách, schopnost pracovat se základními programy PC (Excel, Word), osobnostní zralost, smysl pro týmovou práci, umění v klidu a s rozvahou řešit náhle vzniklé situace, schopnost zvládat nezbytné administrativní úkony.
Nabízíme: 12 hod. směny, smysluplná a obohacující práce s lidmi, kteří potřebují pomoc, podpora celého týmu, 5 týdnů dovolené, školení v oboru, práce v příjemném kolektivu, prac. poměr na 1 rok s možností doby neurčité.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem