Vedoucí skladu M/Ž Staré Město

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Staré Město

Nabízený plat:

26000 Kč

Značka:

28890980715

Firma:

PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o.

Náplň práce

Kontakt: emailem, tlefonicky Po-ČT od 7.00-15.00 hod.
Náplní práce je:
- Zajištění plynulého chodu střediska skladu včetně expedice (příjem, vychystávání objednávek, výdej)
- Koordinace systému pohybů ve skladech
- Kontrola hospodaření a efektivity střediska
- Řízení a motivace týmu skladníků a skladnic
- Správa etiket (evidence, objednávání, tisk), zajištění polepu zboží
- Podíl na kontrole BOZP a PO v provozním středisku, dodržování bezpečnosti potravin dle normy IFS a systému HACCP

Jaká/ý ideálně jste, co znáte, umíte či máte:
- Organizační schopnosti, myšlení v souvislostech
- Zkušenosti z prostředí provozu
- Přirozená autorita, zkušenosti s vedením týmu
- Střední odborné vzdělání

Nabídnout Vám můžeme:
- Rozvíjející se, otevřené prostředí, s možností zasahovat do systémových nastavení a přicházet s vlastními nápady
- Stabilní a zajímavou práci v české firmě podporující ekologické zemědělství
- Škálu firemních benefitů (sleva na firemní produkty, penzijní či životní pojištění, příspěvek na stravování, Sick days)
- Možnost dalšího rozvoje a seberealizace
- Jde o samostatnou pozici v týmu, na které můžete rozvinout svůj potenciál
Pracovní doba:6:00 - 14:30.
Místo výkonu práce: Staré Město pod Sněžníkem, okr. Šumperk.