Elektrikář - servisní technik Blansko

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Blansko

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

17415710771

Firma:

TRIDO, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Náplň práce

Požadujeme:
- SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru elektrikář
- znalost činnosti dle NV 194/2022 Sb. §6 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §5 a §6)
- praxe v oboru výhodou
- příjemné a profesní vystupování
- samostatnost a flexibilita
- ŘP sk. B.

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- motivující odměny odpovídající pracovním výsledkům
- práci ve stabilní a prosperující firmě

K prvotnímu kontaktu požadujeme životopisy nebo je zasílejte na e-mail: volnamista@trido.cz