Obsluha zemních strojů Výškov

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Výškov

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

29025060711

Firma:

E S B a.s.

Požadavky

Jiné

Náplň práce

místo výkonu práce: Počerady 61, Výškov 440 01
s platným strojnickým průkazem, se zkušeností řízení
stravenky, příspěvek na životní a penzijní pojištění, dovolená 25 dní, odměny s nárůstem po skončení zkušební doby
kontakt: 770147121, nebo 474332818, veselska@esbas.cz, výběrové řízení v sídle firmy ESB a.s., Tušimice 10, Kadaň

Podobné nabídky práce

Obsluha CNC strojů, 12ti hodinové sm., mzda až 38000 Kč/měs.

před 5 dny Ústí nad Labem Agentura práce Gadasová s.r.o.
30000 - 38000 Kč za měsíc

OZ prodej stavebních strojů Severní Čechy - NET spol.s r.o.

včera Roudnice nad Labem Moreau Agri, spol. s r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Obsluha CNC

aktivní nabídka Chomutov FreeCon s.r.o.
28000 - 38000 Kč za měsíc

Obsluha výrobního stroje (35 - 37.000 Kč)

před 3 dny Litoměřice Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Šéfkuchař / šéfkuchařka závodní kuchyně v SMC Vyškov

před 4 dny Vyškov GTH catering a.s.
30000 - 36000 Kč za měsíc

Manipulační dělník s VZV - Vyškov - 5hod./denně

před 3 dny Vyškov Recovera Využití zdrojů a.s.
24000 Kč za měsíc

Operátor výroby -240 Kč/hod.

aktivní nabídka Vyškov PRAGMA personální agentura s.r.o.
220 - 240 Kč za hodinu

Pracovník ve výrobě tiskáren a tonerů až 240/hod

před týdnem Vyškov PRAGMA personální agentura s.r.o.
220 - 240 Kč za hodinu S ubytováním

Dělník ve výrobě až 240 Kč/hod

před 3 dny Vyškov PRAGMA personální agentura s.r.o.
220 - 240 Kč za hodinu S ubytováním

Operátor/ka výroby ve Vyškově - nástup ihned

před týdnem Vyškov ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
26000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

E S B a.s.

Kontaktní osoba:
Hylák
Tel: 770147121

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.