Dělník/nice masné výroby Trmice

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Trmice

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

17191180797

Firma:

Globus ČR, v.o.s.

Náplň práce

Náplň práce: práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě sortimentu dle technologických postupů a norem , spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu, bourání masa dle stanovených technologických postupů, zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů, příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem,tepelné a další technologické zpracování výrobků dle technologických postupů a norem, ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic, příprava surovin a polotovarů pro výrobu.
Požadujeme: základní vzdělání.
Nabízíme:stravenky, občerstvení k dispozici během pracovní doby, zaměstnanecké slevy, 13.plat.
Kontakt: hlásit se na e-mail nebo telefonicky.