Elektromechanik Ústí nad Labem

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Nabízený plat:

26000 - 33000 Kč

Značka:

27115700780

Firma:

Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.

Náplň práce

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 50.000,- Kč
Náplň práce:
- provádí plánovanou údržbu vozidel
- provádí běžné opravy elektromechanických a elektronických částí vozidel
- odstraňuje elektro závady zjištěné na autobusech a vykonává činnosti omezující jejich vznik
- vyhotovuje pracovní doklady a záznamy o provedených kontrolách a opravách
- provádí diagnostiku vozidel
- provádí montáž elektrických a elektronických zařízení do vozidel
Požadavky na pozici:
- požadované min. vzdělání: ukončené střední odborné vzdělání - vyučen v oboru automechanik
- praxe na pozici automechanik výhodou
- ŘP sk. B, sk. D výhodou
- manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, samostatnost, odpovědnost při plnění úkolů
Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, jízdní výhody pro rodinu, stravné 100,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek 600,- Kč do Cafeterie, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání - plně hrazené zaměstnavatele, osobní ohodnocení + další odměny
Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá od 8:00 - 15:00 hod.