Lékař - Pediatr Teplice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Teplice

Nabízený plat:

57000 - 62000 Kč

Značka:

24312400780

Firma:

Lázně Teplice v Čechách a.s.

Náplň práce

místo výkonu práce - lázeňské domy zaměstnavatele v obci Teplice
Požadujeme:
VŠ - LÉKAŘSKÁ FAKULTA specializovaná způsobilost v oboru pediatrie
bezúhonnost a zdravotní způsobilost
schopnost a ochotu pracovat v týmu
dobré komunikační schopnosti
dobrý přístup k práci a ostatním zaměstnancům
znalost práce na PC
znalost cizích jazyků vítána
Nabízíme:
zázemí silné a stabilní firmy
nástup možný IHNED
příjemný kolektiv, pěkné pracovní prostředí
možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem
dobrá dopravní dostupnost
možnost ubytování (dva měsíce zdarma, poté 3 000,- Kč/měsíc)
zaměstnanecké výhody - penzijní připojištění, odměny při pracovním a životním výročí, zaměstnanecké stravování, zaměstnanecké benefity
Lze i na DPP nebo DPČ
Hlásit se e-mailem