Mzdová/ý účetní Litomyšl

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Litomyšl

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29004080775

Firma:

MACH DRŮBEŽ a.s.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Rádi bychom v našem týmu přivítali kolegyni/kolegu, která (ý) má zkušenosti se zpracováním mzdové agendy včetně komunikace s úřady a pracuje samostatně, zodpovědně, spolehlivě a pečlivě ve svěřené oblasti.
NÁPLŇ PRÁCE: S čím se na pozici setkáte: zpracování mzdové a personální agendy (pracovní smlouvy, dodatky,…) problematika zaměstnávání pracovníků z 3-tích zemí, zajišťování pracovně-lékařských prohlídek, součinnost při exekucích a insolvencích, jednání s příslušnými úřady v rámci své kompetence, RZD
DALŠÍ POŽADAVKY: Profil ideálního kandidáta:SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost aktuálních mzdových předpisů, praxe v oboru podmínkou, znalost práce v SW Target výhodou, časová flexibilita
NABÍZÍME: HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, dobré platové podmínky, čtvrtletní / roční odměny a další prémie, podpora profesního / jazykového vzdělávání, stravenkový paušál
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
Uzávěrka přihlášek je 31.3.2024, poté budou probíhat osobní pohovory.