Operátor autoklávu Rokycany

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Nabízený plat:

26500 - 35500 Kč

Značka:

28034220746

Firma:

HUTCHINSON s.r.o.

Náplň práce

Operátor autoklávu - fyzicky namáhavá práce - kombinace fyzické a tepelné zátěže, obsluha tlakové nádoby - autoklávu, nasazování gumových polotovarů na kovové trny, kontrola kvality nasazení a po vulkanizaci polotovarů sundání z forem (trnů)
Požadujeme: odvahu překonávat prvotní nesnáze, manuální zručnost a fyzickou zdatnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, praxe ve výrobní firmě výhodou
Nabízíme: zajištěné ubytování, relokační příspěvek ve výši 13 050,- Kč. Adaptační bonus 30 000,- Kč za 60 odpracovaných směn. Závodní stravování, na všech směnách se lze najíst za symbolických 25 Kč. Věrnostní bonus, příspěvek na penzijní pojištění. Zaměstnanecké akcie za zvýhodněnou cenu. 5 týdnů dovolené. Systém benefitů pro sport a volný čas