Skladník/ce - řidič/ka B - ovoce, zelenina Kroměříž

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kroměříž

Nabízený plat:

25000 - 34000 Kč

Značka:

28968660740

Firma:

PK - velkoobchod s ovocem a zeleninou, spol. s r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Pracoviště Kroměříž - pracovní cesty v rámci Moravy
- Požadavky: ŘP sk. B podmínkou, ŘP sk. C výhodou, praxe v řízení výhodou
- Nástup možný ihned nebo dle dohody, HM + osobní ohodnocení + prémie
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: pk.km@seznam.cz

Podobné nabídky práce

Skladník s VZV 185,-Kč/hod

dnes Hluk AGENTURA PLUS s.r.o.
185 Kč za hodinu

Skladník / skladnice - mzda 30 000 Kč

dnes Jablůnka Fajn práce s.r.o.
25000 - 30000 Kč za měsíc

Skladník - Valašské Meziříčí

před 3 dny Valašské Meziříčí PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Řidič v jednosměnném provozu ve Valašském Meziříčí

včera Valašské Meziříčí LKQ CZ s.r.o.

Obchodní referent - prodavač - skladník (m/ž)

aktivní nabídka Kroměříž JOBSYSTEM s.r.o.

Řidič VZV v Rožnově, pouze 2 směny, navýšená mzda

před týdnem Rožnov pod Radhoštěm Randstad HR Solutions s.r.o.
29000 Kč/měsíc

Řidič kamionu - vnitrostátní doprava spol. Manet Trans

před týdnem Huštěnovice Moreau Agri, spol. s r.o.

Řidič nákladního vozu – ubytování zdarma, zálohy na mzdu

aktivní nabídka Otrokovice ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
40000 Kč za měsíc

Řidič/technický pracovník na převoz stravy a lázeňských hostů

před týdnem Luhačovice Lázně Luhačovice, a.s.

Policista/ka v Kroměříži - náborák 75.000 Kč, 6 týdnů dovolené

aktivní nabídka Kroměříž, Morkovice, Hulín Krajské ředitelství policie Zlínského kraje
30070 - 37000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

PK - velkoobchod s ovocem a zeleninou, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Robert Opravil
Tel: 602 762 672
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.