Pacovník/ce úklidu - poloviční vazek Strážnice

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Strážnice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

10500 Kč

Značka:

28737220777

Firma:

ŠEDOVÁ pure service, z.ú.

Náplň práce

Hledáme pracovníka / pracovnici na úklid, poloviční úvazek 4 hodiny denně, pracovní místo je vyhrazené pro osobu se zdravotním postižením.
Místo výkonu práce: Strážnice.
Co u nás budete dělat: úklid domácností a společných prostor bytových domů.
Požadavky: pracovitost, spolehlivost, samostatnost.
Co nabízíme: práce na pracovní smlouvu s možností prodloužení, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, práce s profesionálními přístroji a přípravky. Prémie za dobře odvedenou práci, možnost nákupu čistících prostředků za zvýhodněné ceny.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt. Tel. Po-Pá od 8:00 do 13:00 hod.