Všeobecná/ý zdravotní sestra/bratr Litomyšl

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Litomyšl

Nabízený plat:

28340 - 52000 Kč

Značka:

29105160789

Firma:

Centrum sociální pomoci města Litomyšl

Náplň práce

POŽADAVKY: SZS, VZS, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, praxe u lůžka výhodou, schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu klienta, profesionální přístup k plnění úkolů, vstřícný přístup k pacientům/klientům - vysoká míra empatie, schopnost pracovat v týmu. Vedení ošetřovatelské péče v elektronické podobě - zaučíme. Ve směnách vždy se zapracovanou zdravotní sestrou.
NABÍZÍME: Nástup dle dohody. Bonusy: Nástupní "odměna" 70.000, -- Kč, 20.000, -- Kč po zkušební lhůtě, další splátka vždy po 5 odpracovaných měsících v organizaci; Po zapracování osobní příplatek 2.000, -- Kč; Odměny za velmi dobře odvedenou práci.
Sociální výhody samozřejmostí. Obědy v organizaci za 40,-- Kč, příplatek 5. 600 Kč/rok 2024 na rekreaci, cca 1.700 Kč za rok 2024 na produkt spoření na stáří.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky PO-PÁ 8.00-14.00 hod, pro osobní kontakt nutno dohodnout schůzku