*Traktorista a obsluha zemědělských strojů (traktor JCB Fastrac) Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

25626560757

Firma:

Auto Rosecký s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

platný ŘP sk. B, T + potřebné doklady, zdravotní způsobilost, praxe výhodou, samostatnost, flexibilita. Požadujeme člověka aktivního, se vztahem ke svěřenému vozidlu.

Podobné nabídky práce

Bosch Powertrain s.r.o. Obsluha CNC strojů • 50 000Kč bonus

před týdnem Jihlava LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
44500 Kč za měsíc S ubytováním

Obsluha čistících strojů na ranní směny, Havlíčkův Brod

dnes Havlíčkův Brod TSC Cleaning, a.s.
120 Kč za hodinu

Obsluha CNC strojů pro Bosch Powertrain Jihlava - náborový bonus 50 000 Kč

před 5 dny Jihlava Trenkwalder a.s.
44500.00 Kč za měsíc

Seřizovač/ka CNC strojů | mzda až 46 000 Kč + bonus 60 000 Kč!

před 3 dny Jihlava Manuvia Pardubice
40000 - 46000 Kč za měsíc

Obsluha vibrolisu – začněte s námi budovat kariéru

před týdnem Lesonice ABZAKOVO spol.s.r.o.
35000 - 50000 Kč za měsíc

Obsluha výrobních linek - nástup do kmene + náborák!

včera Jihlava KRONOSPAN CR
30000 - 45000 Kč za měsíc

Obsluha stroje - montážní dělník / dělnice - možnost ubytování

před týdnem Jihlava JOBSYSTEM s.r.o.
S ubytováním

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Žďár nad Sázavou

včera Žďár nad Sázavou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Zámečník / Nástrojař - vhodné i pro absolventy

před týdnem Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Operátor výroby

před týdnem Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Auto Rosecký s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavel Rosecký
Tel: 723 739 611
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.