Operátor svařování Jindřichův Hradec

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jindřichův Hradec

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

28716980757

Firma:

NSE Solutions, s.r.o.

Náplň práce

KONTAKT: TELEFONICKY (7:30 - 16:00) NEBO E-MAILEM
- pracovní poměr na dobu určitou
Rádi Tě poznáme, pokud si někdy držel v ruce svářečku a nevadí Ti práce na směny. Jestli nemáš platný svářečský průkaz, nevadí, stačí pokud Tě sváření baví a chceš se mu věnovat profesně.
Co je hlavní náplní práce?
- sváření a opracovávání kovových materiálů dle výrobní dokumentace
- broušení a leštění svárů
- příprava materiálu do boxu
Co musíš znát, mít a umět?
- rozhodně musíš být fyzicky zdatný a plný síly
- bez schopnosti čtení technické dokumentace se u nás neobejdeš
- ideálně výuční list (technický směr je plus)
- zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, taktéž svářečský průkaz
zaměstnanecké výhody:
- mimořádný bonus po zaučení 20.000,-, náborový příspěvek 10.000,-, stravenkový paušál, dovolená navíc, příspěvek na penzijní pojištění.

Pokud Tě pozice zaujala, zašli svůj životopis na adresu a.lelyova@nses.cz nebo si sjednej osobní schůzku na tel. +420 778 072 700.