Seřizovač ve výrobě Jindřichův Hradec

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jindřichův Hradec

Nabízený plat:

26000 - 32000 Kč

Značka:

27642460735

Firma:

NSE Solutions, s.r.o.

Náplň práce

Jsi technicky zdatný a nevadí Ti pracovat ve směnném provozu? Tady jsou hlavní body, které Tě budou zajímat:
Seřizování a údržba výrobní linky
Pravidelné kontroly strojů
Zkušenost s VZV výhodou
Pečlivé zaškolení od zkušených kolegů
Práce ve třísměnném provozu
Mzdu po zaučení 32 000 Kč/ měsíc
Jeden týden dovolené navíc (25 dní)
Příspěvek na penzijní pojištění
Zkušenost s VZV je vítána

Chceš vědět více informací? Zavolej na tel. číslo: 778094700, nebo nám zašli životopis na: j.lemka@nses.cz