*dělník/dělnice v oblasti výstavby budov

Aktualizováno:

4. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Prostějov

Nabízený plat:

21300 - 35000 Kč

Značka:

23881420759

Firma:

Kojetínská prefa s.r.o.

Náplň práce

CZ-ISCO 93130. Bližší informace sdělí paní Koldová, tel. 775 715 081 (volat v rozmezí 8:00-17:00 hod.), e-mail: kojetinskaprefa@seznam.cz. Pracovní doba: Po-So pružná pracovní doba v rozmezí 7:00-17:00 hod. Pracoviště: okres Prostějov.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce: zednické práce (zdění, obklady, dlažby, nosné zdivo, příčkové zdivo), venkovní práce (venkovní dlažby, parkoviště, chodníky), přípojky inženýrských sítí (elektro, vodovod, kanalizace atd.), výměna výplní otvorů (okna, dveře, zárubně), základové konstrukce, betonáž, montáž bednění/lešení.
Nabízíme: pracovní poměr minimálně na 2-3 roky s možností prodloužení.