Řidič/řidička Dubí

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dubí

Nabízený plat:

25560 Kč

Značka:

29133020741

Firma:

STEBAL logistic, spol. s r.o.

Náplň práce

Požadujeme
- Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupiny C
Upřesňující informace
- ŘP C, možnost vysílání na služební cesty po EU, délka týdenní pracovní doby se řídí dle nařízení evropského parlamentu a rady (ES) č. 561/2006 ze dne 15.3.2006.

Podobné nabídky práce

Řidič VZV, 6-14, 14-22, mzda až 28000 Kč/měs.

před 2 dny Krupka Agentura práce Gadasová s.r.o.
24000 - 28000 Kč za měsíc

Řidič sk. C pro pobočku Ústí nad Labem

včera Ústí nad Labem BIOFER s.r.o.
40000 - 44000 Kč za měsíc

Řidič SK B na rozvoz potravin Ústí nad Labem

34000 - 37400 Kč za měsíc

Mechanik měřících a regulačních zařízení

před 4 dny Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Vedoucí finanční účtárny

Řezník v Pardubicích

aktivní nabídka Pardubice Novák maso - uzeniny s.r.o.
35000 - 36200 Kč za měsíc

Zástupce hlavního energetika

před týdnem Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Elektrikář/údržbář

dnes Pardubice JOBSTART s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Specialista logistiky pro export/import

před týdnem Pardubice okolí Personal Consult s.r.o.
32000 - 34000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Jan Migl
Tel: 725 699 397

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.