Obchodně technický zástupce - SVK

Aktualizováno:

3. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Brno

Nabízený plat:

1500 - 1800 EUR za hodinu

Značka:

A9876

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Znalost elektronických součástek
* Praxi na obdobné pozici, schopnost pracovat samostatně
* Obchodního ducha, komunikační a organizační dovednosti
* Samostatnost, zodpovědnost, proaktivitu, reprezentativní vystupování
* Aj na komunikativní úrovni
* Ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Máte elektro vzdělánía zkušenosti ze světa obchodu?
Baví Vás práce s lidmi a možnost ovlivnit výši svého příjmu?
Hledáme obchodně-technickéhozástupcepro východní Slovensko!
Pokud jste samostatný/á, chcete být pánem svého času a nemusí Vám nikdo stát za zády, aby byly vidět výsledky, ozvěte se!
Máme pro Vás jedinečnou příležitost!

Náplň práce:
* Odpovědnost za výsledky prodeje ve svěřeném regionu
* Budování vztahů se stávajícími klienty
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí
* Odpovědnost za naplnění prodejních plánů a cílů
* Technická podpora zákazníků
* Prezentace nových produktů
* Tvorba cenových nabídek

Nabízíme

* Motivační ohodnocení na základě Vašich zkušeností a dovedností
* Odměny za plnění plánu
* Roční prémie za hospodářské výsledky firmy
* Automobil i k osobním účelům
* Flexibilitu v plánování pracovní doby
* Příspěvek na stravování
* 25 dní dovolené + 3 sick days

Kontaktní osoba:
Martin Surovec
Tel: +420 721 054 400