Elektrotechnik #2187 Brno

Aktualizováno:

3. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Elektrotechnik Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* vzdělání elektro-technického směru,
* praxe v oblasti montáže elektroinstace a senzoriky moderních technologií automatizace (jednoúčelových strojů a automatizovaných linek),
* znalost čtení plánů zapojení elektro,
* kompletace a zapojení elektrických rozvaděčů a výroba kabelových svazků,
* oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 §6 a vyšší,
* přehled v elektronických součástkách,
* servisní činnost u koncových zákazníků,
* oživování zařízení ve spolupráci s programátory PLC a průmyslových robotů,
* praxe v oblasti provádění drobných zámečnických prací vítána,
* znalost strojírenských technologií vítána,
* znalost čtení pneumatických schémat vítána,
* znalost německého nebo anglického jazyka výhodou,
* tvorba plánů elektro (Eplan) výhodou,
* znalost programování průmyslových PLC a robotů výhodou,
* pracovní a osobní flexibilitu, ochotu k občasnému výjezdu na místo realizace zakázky,
* pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a týmovou spolupráci,
* zájem o osobní rozvoj v daném oboru.

Náplň práce

* provádění elektromontážních prací a servisu jednoúčelových strojů a zařízení,
* silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace rozvaděčů
* účast na uvádění strojů a zařízení do provozu, testování v sídle společnosti, u externích dodavatelů a objednatele,
* zpětná vazba z elektromontáže a uvádění do provozu
* komunikace napříč konstrukčním oddělením, oddělením realizace a nákupu

Nabízíme

* zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele,
* přátelský mladý kolektiv,
* pružná pracovní doba
* jubilejní odměny,
* mezinárodní projekty,
* odborná školení,
* občerstvení na pracovišti,
* firemní akce, a další.
* lokalita: Brno

Poznámka

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová