Disponent leteckých přeprav

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč/měsíc

Značka:

2000183670

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Rozšiřujeme tým leteckého oddělení o další nováčky!

Otevíráme nové pozice pro zkušené i juniorní disponenty leteckých přeprav.
Máme stabilní tým, budeme se rozrůstat. Počítáme s Vámi dlouhodobě!
Pokud máte zkušenosti, ozvěte se přes odpovědní formulář!

Koho hledáme?

Rádi v týmu přivítáme buď absolventy středních škol, ideálně dopravního směru (není podmínkou) a nebo zkušené disponenty leteckých přeprav (velkou výhodou zkušenosti)

- Nutná je znalost oboru - teorie/praxe
- Využijete také znalost AJ na komunikativní úrovni (ve firmě anglicky víc komunikujeme emailem, ale nesmíte se bát mluvit)

Co budete dělat?

- zajišťování leteckých přeprav v režimu import/export
- kalkulace a fakturace provedených logistických úkonů
- komunikace se zákazníky a dodavateli

Mzda dle Vašich zkušeností!

Nabízíme práci v atraktivní nadnárodní logistické společnosti!

- nástup možný ihned případně dohodou
- nástupní mzda dle Vašich znalostí a zkušeností (cca 35 až 50.000 Kč)
- plné zaškolení

Kontaktní osoba:
Bc. Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328
Tel: 736 482 328