Koordinátor operativního nákupu Plzeň

Aktualizováno:

2. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A10521

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
* komunikativní znalost AJ
* zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou a obchodní dovednost, bude promítnuto ve mzdě
* dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
* analytické myšlení a proaktivní přístup
* znalost práce na PC (MS Office, případně nákupní systémy)
* časovou flexibilitu a schopnost pracovat v týmu

Náplň práce

Významná malovýrobní a dodavatelská strojírenská společnost, zajišťující produkty pro světové klienty z řad známých a zvučných jmen, hledá nového člena týmu v Plzni. Pokud chcete být součástí významné společnosti, která si zakládá na kvalitě, čtěte níže! V případě zájmu nezapomeňte poslat CV!
* zajištění plynulého průběhu nákupních procesů
* komunikace s dodavateli a interními odděleními
* sledování tržních trendů a vyhodnocování nabídek
* optimalizace nákupních strategií a procesů
* příprava reportů a analýz v oblasti nákupu

Nabízíme

* HPP na 40 hod./týden
* atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
* kvartální bonusy
* pět dní volna navíc v rámci zdravotního volna
* možnost profesního růstu a vzdělávání
* jazykové kurzy bezplatně v pracovní době
* zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, cafeterie, připojištění apod.

Kontaktní osoba:
Tereza Cuchalová
Tel: +420 603 551 982