Svářeč - karosář - zámečník - mzda až 45 000 Kč čistého/měsíc okrajová část Mladé Boleslavi

Aktualizováno:

28. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

okrajová část Mladé Boleslavi

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• praxe ve sváření MIG
• manuální zručnost

Náplň práce

AUTOSERVIS DLOUHÝ s.r.o. - společnost zabývající se stavbou závodních vozů

Více informací o společnosti naleznete na www.autoservisdlouhy.cz

Náplň práce:
• sváření a výroba karosářských komponentů pro stavbu závodních vozů

Nabízíme

• práci na HPP
• příspěvek na stravné
• případě dojezdu nad 20 km, příspěvek na pohonné hmoty

Mzdové ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč čistého/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Místo práce: okrajová část Mladé Boleslavi

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: amd@autoservisdlouhy.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 28. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391