Policista/ka mobilní jednotka cizinecké policie Hradec Králové

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30070 - 34600 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Policista Hradec Králové

Firma:

Mobilní jednotka cizinecké policie Hradec Králové

Požadavky

• úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• čistý rejstřík trestů
• časová flexibilita
• fyzická, zdravotní a osobní způsobilost
• občan ČR starší 18 let

Náplň práce

• práce v oblasti nelegální migrace cizinců, udržování veřejného pořádku, práce s moderní technikou, podpora ostatních útvarů Policie ČR, ochrana vnitřní i vnější hranice

Nabízíme

Nabízíme zaměstnání ve služebním poměru příslušníka Policie ČR dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů.

Poznámka

Kontakt: npor. Mgr. Michal Trunec - vedoucí oddělení, tel 603 190 948

Kontaktní osoba:
Mgr. Michal Trunec
Mobil: 603190948